بسم الله الرحمن الرحیم

اولین گروه از حجاج ایرانی فردا عازم مکه مکرمه می شوند

رئیس ستاد مدینه منوره در حج امسال با بیان اینکه امروز جمعیت زائران ایرانی حاضر در مدینه منوره به بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر می رسد، اعلام کرد: نخستین گروه از حجاج ایرانی فردا پس از بستن احرام در مسجد شجره، عازم مکه مکرمه خواهند شد.

نصرالله فرهمند رئیس ستاد مدینه منوره در حج امسال پیش از ظهر امروز(شنبه) در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت: امروز ۱۰ کاروان زائران ایرانی در قالب ۵ پرواز و با جمعیت ۱۴۱۳ نفر وارد مدینه منوره می شوند و جمعیت زائران ایرانی حاضر در مدینه منوره تا پایان امشب به ۱۲ هزار و ۵۲۳ نفر خواهد رسید.

وی با بیان اینکه زائران ایرانی در ۲۶ هتل مدینه منوره اسکان داده شده اند، یادآور شد: خدمات رسانی به زائران ایرانی در مدینه مطلوب است و تاکنون مشکلی گزارش نشده است.

رئیس ستاد مدینه منوره در حج امسال با اشاره به اینکه اولین گروه از زائران ایرانی اول شهریور ماه وارد مدینه منوره شدند، بیان کرد: نخستین گروه از زائران ایرانی حج امسال با جمعیت ۱۵۲۵ نفر فردا(یکشنبه) پس از اقامت ۸ روزه در مدینه منوره و زیارت بارگاه شریف نبوی(ص) و ائمه مظلوم بقیع(ع) در مسجد شجره محرم شده و عازم مکه مکرمه می شوند.

عملیات اعزام حجاج ایرانی بیت الله الحرام از اول شهریور ماه آغاز شده و تا ۲۶ شهریور ماه ادامه دارد.

در حج امسال ۶۴ هزار ایرانی در قالب ۲۵۵ پرواز و ۴۵۵ کاروان از ۱۹ فرودگاه کشور به سرزمین وحی اعزام می شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام*:
رایانامه*:
وب سایت / وبلاگ:
متن نظر