بسم الله الرحمن الرحیم

پرداخت قسط دوم هزینه کاروانهای حج تمتع ۹۴ از هفتم اردیبهشت

رئیس سازمان حج و زیارت از پرداخت قسط دوم تمتع از  هفتم تا بیستم اردیبهشت‌ماه خبر داد و گفت: زوج‌های جوانی که برای عمره ثبت‌نام کرده بودند می‌توانند خارج از نوبت به عتبات عالیات مشرف شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، «سعید اوحدی»  از پرداخت قسط دوم حج تمتع توسط متقاضیانی که قسط اول را پرداخت کرده‌اند از هفتم اردیبهشت خبر داد و گفت: متقاضیان اعزام به حج تمتع ۹۴ که قسط اول هزینه سفر خود را در بهمن ماه سال گذشته پرداخت کرده اند از روز دوشنبه ۷ اردیبهشت تا ۲۰ اردیبهشت‌ماه  مهلت دارند تا قسط دوم را در شعب بانک ملی پرداخت کنند.

وی افزود: قرار است امسال ۶۴ هزار نفر ایرانی به حج مشرف شوند و اولین پرواز حج در هشتم ماه ذی‌القعده برابر با اول شهریور انجام می‌شود و چهارم محرم برابر با ۲۶ مهرماه آخرین گروه از زائران ایرانی حج تمتع به کشور باز‌می‌گردند.

رئیس سازمان حج و زیارت درباره آخرین مصوبه این سازمان گفت: طبق این مصوبه زوج‌های جوانی که برای عمره ثبت نام کرده بودند و قرار بود مراسم ازدواجشان هم در آنجا برگزار شود می‌توانند به دفاتر سازمان حج استان مراجعه کنند و خارج از نوبت به عتبات عالیات مشرف شوند
.

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *

نام*:
رایانامه*:
وب سایت / وبلاگ:
متن نظر