بسم الله الرحمن الرحیم

پاسخ به سئوالات شرعی زایران به صورت آنلاین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج،‌ کارشناسان و متخصصان امور حج وزیارت، مدیریت آموزش بعثه مقام معظم رهبری، امشب در جلسه‌ای که با حضور زایران ایرانی به صورت آنلاین برگزار می‌شود به سئوالات پیرامون احکام عمومی و مناسک حج زایران حج پاسخ می‌گویند.

براساس این گزارش، جلسه پاسخ به سوالات پیرامون احکام عمومی و مناسک حج زائران حج امشب از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ به مدت یک ساعت به صورت آنلاین به نشانی اینترنتیzaer.hajj.irبرگزار می‌شود.

این گزارش حاکی است، همچنین پاسخ به سوالات احکام ویژه بانوان حج دوشنبه ۱۲ مرداد ساعت ۱۸ تا ۱۹ به مدت یک ساعت و به صورت آنلاین با حضور کارشناسان و متخصصان حوزوی در امور حج وزیارت برگزار خواهد شد.

این گزارش می‌افزاید، پاسخ گویی به سوالات در حوزه بهداشت و سلامت در حج دوشنبه ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ در سامانه اینترنتی مدیریت آموزش بعثه مقام معظم رهبری انجام خواهد گرفت.

لازم به ذکر است، زائران حج می توانند مشکلات و سوالات خود را پیرامون مسائل پزشکی و سلامت در حج به صورت آنلاین مطرح و پاسخ خود را دریافت کنند.

زائران گرامی می توانند با ورود به سامانه آموزش مجازی زائران به نشانیzaer.hajj.irو نصب نرم افزار کلاس آنلاین با وارد نمودن کد ملی خود در قسمت نام کاربری و رمز عبور به کلاس وارد شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام*:
رایانامه*:
وب سایت / وبلاگ:
متن نظر