بسم الله الرحمن الرحیم

تذکرات حمل و نقل ۲

تذکرات مهم در خصوص حمل و نقل:

۱-     تردد سرویس ها به هنگام تغییر نوبت کاری رانندگان ( در ساعت ۹ صبح و ۹ شب) بمدت ۳۰دقیقه متوقف خواهد شد فلذا تقاضا می شود زائرین گرامی از مراجعه به ایستگاه در ساعات مذکور خودداری فرمایند.

۲-     اتوبوس های شبکه حمل و نقل اختصاص به کاروان خاصی ندارد و مورد استفاده همه حجاج محترم کشورمان در مسیرهای تعیین شده می باشد.

۳-     هزینه های مربوط به حمل و نقل درون شهری به صورت متمرکز توسط سازمان حج و زیارت به شرکت ها مجری پرداخت شده است لذا حجاج محترم از پرداخت هرگونه به رانندگان  و یا سایر عوامل خودداری نمایند.

۴-     نظر به اینکه ادرس محل سکونت همچنین شماره خط اتوبوسرانی در کارت شناسایی شما درج گردیده است لذا در طول سفر به خصوص هنگام تردد به حرم کارت شناسایی خود را همراه داشته باشید.

۵-     راننده ها عرب زمان و غیرایرانی هستند درصورت بروز هرگونه مشکل، از مواجهه مستقیم با انها پرهیز نموده و صرفا با یادداشت شماره ۴ رقمی که چهار طرف همه اتوبوس ها نوشته شده است مراتب را جهت پیگیری به مدیران کاروان ها و یا عوامل حمل و نقل مستقر در ایستگاه ها گزارش نمائید.

۶-     فعالیت شبکه حمل و نقل درون شهری از روز ششم تا سیزدهم ذی الحجه به دلیل محدودیت های ترافیکی و اماده کردن اتوبوس ها و سازمان دهی مجدد انها برای انتقال زائرین به مشاعر مقدس ( عرفات مشعر الحرام و منی) تعطیل خواهد بود.

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *

نام*:
رایانامه*:
وب سایت / وبلاگ:
متن نظر