بسم الله الرحمن الرحیم

برگزاری جلسه هماهنگی و توجیهی عوامل مجموعه الزائر مکه مکرمه

جلسه هماهنگی و توجیهی عوامل مجموعه الزائر مکه مکرمه در روز یکشنبه مورخ ۲۶/۰۴/۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۰ برگزار گردید. ابتدای جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط اقای شیردل(یکی از عوامل ) آغاز گردید؛ سپس حاج آقای آقایی کبیر ضمن خیر مقدم به عوامل محترم، یاد پیشکسوتان حج و عزیزانی که در راه خدمت به ضیوف الرحمن مشتاقانه تلاش نمودند و حال در جمع ما نیستند بالاخص  حاج علی اکبر آقائی کبیر(پدرشان ) و فرزندشان حاج محمد علی آقائی کبیر (که در سال ۹۲ در حین خدمت به ضیوف الرحمان و بر اثر واژگونی کامیون حمل بار عمره گذاران در مکه مکرمه) دعوت حق را لبیک گفته  گرامی داشتند. در ادامه عوامل  مجموعه الزائر جهت آشنائی بیشتر به معرفی خود پرداخته و سپس مدیریت مجموعه ضمن شکرگذاری از خداوند متعال که دگربار نعمت خدمتگزاری به زائرین اش  را به ما عطا نمود  نکاتی  را خاطر نشان کردند: ۱-یادنمودن و قدردانی از افرادی که ما را در این مسیر قرار دادند

۲-به زائرین کم توان بایستی توجه بیشتری گردد و باید این مسئله مدنظر همه عوامل قرار گیرد

در ادامه ایشان  در مورد سیر انتخاب عوامل سخن گفتند که قطعاً با خیل عظیم مشتاقان خدمت به ضیوف الرحمن در مشهد مقدس بایستی شکرگذار خداوند متعال بوده و همه همت و تلاش خود را در جهت آسایش و رفاه زائرین در این سفر معنوی بکار ببریم.

سپس تذکراتی را بشرح ذیل به عوامل مجموعه خاطر نشان  نمودند:

۱-  کلیه دستورالعمل های ابلاغی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت در مورد حج ۹۶ بالاخص دستورالعمل مربوط به عوامل مجموعه حج ۹۶ مطالعه شود.

۲-  در هنگام کار در مکه مکرمه به هیچ عنوان از تلفن همراه استفاده ننمائید

۳-  در طول سفر با ظاهری آراسته در جمع زائرین محترم حضور یابید

۴-  در خدمت به ضیوف الرحمن به گونه ای عمل نمائید که ایثار دربینتان جلوه گر گردد

۵-  راس ساعت ابلاغی در محل ماموریت حضور یابید

۶-  شیفت بندی هایی که متعاقباً اعلام خواهد شد را جدی بگیرید

۷-  از جملاتی که حالت تمسخر داشته و همچنین از شوخی با هم پرهیز نمائید

۸-  مواردی که در مجموعه اتفاق می افتد بلافاصله به مدیر مجموعه جهت اقدامات بایسته اطلاع دهید

سپس شرح وظایف تخصصی هر یک از عوامل محترم براساس سمت ایشان در مجموعه شامل، معاون، انباردار، خانه دار، مامورین اجرایی و آشپزها ابلاغ گردید.

در خاتمه معاون مجموعه نیز در خصوص مسایل فرهنگی مجموعه واهمیت ان درموسم حج وهمچنین اهم اقدامات وظایف  عوامل در ایران و برخی نکات در مورد مجموعه در عربستان مطالبی بیان نمودند.

جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص) در ساعت ۲۲ به پایان رسید

photo_۲۰۱۷-۰۷-۱۷_۱۱-۳۶-۲۳ photo_۲۰۱۷-۰۷-۱۷_۱۱-۳۷-۲۲ photo_۲۰۱۷-۰۷-۱۷_۱۱-۳۷-۳۱ photo_۲۰۱۷-۰۷-۱۷_۱۱-۳۷-۴۳ photo_۲۰۱۷-۰۷-۱۷_۱۱-۳۷-۵۸ photo_۲۰۱۷-۰۷-۱۷_۱۱-۳۸-۰۸ photo_۲۰۱۷-۰۷-۱۷_۱۱-۳۸-۲۱